Bývalá první dáma se poprvé od smrti svého muže, prezidenta Václava Havla (†75), skutečně odvázala. Je evidentní, že se mezi kolegy cítí jako ryba ve vodě. Návrat k herectví jí prospívá. Tatam je skleslost a únava.

Zapíjela roli

Dáša na večírku řádila jako zamlada. Připíjela si jak sektem, tak vínem a skvěle se bavila. Role jí zřejmě sedla a hlavně padla do noty. Televize Prima chtěla na večírku nenuceně seznámit všechny hlavní aktéry připravovaného a přísně střeženého seriálu Všechny moje lásky. Ve vinárně blízko náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech se tak sešla bývalá první dáma s dalšími kolegy, jako je Mahulena Bočanová (47), Ilona Svobodová (53), hvězda Cest domů Miluše Šplechtová (55) či seriálový matador Miloslav Mejzlík (62).

Video:

Video
délka: 00:45.93

HAVLOVÁ RANDÍ S MEJZLÍKEM? Hana Höschlová a redakce

Utajované Lásky

Autor scénáře Rudolf Merkner, z jehož pera pochází i Vyprávěj, pochopitelně napsal roli také pro svou ženu Janu Bernáškovou (33). Prima je ale zatím okolo Všech mých lásek na slovo skoupá. „Ano, připravuje se natáčení nového seriálu, v němž hraje Dagmar Havlová,“ potvrdil známou skutečnost programový ředitel Roman Mrázek a víc prozradit nechtěl.