Čtveřice hudebníků s hostujícím bubeníkem Adamem Kollerem, (synem Davida Kollera),  začala trojlístkem energických skladeb Amerika, Pohyby a Daniela. Poté následovala balada Lucie z desky In the Sky. Nadšení fanoušci kapely si mohli vychutnat všechny zásadní hity  během našlapaného dvohodinového setu.  

Autor: Staropramen

Včerejším koncertem Lucie dokázala, že dokáže působit stejně věrohodně jako v devadesátých letec a na velká pódia se vrací ve skvělé formě. Hlavním zpěvákem byl David Koller, roli sekundanta a specialisty na pomalejší skladby (Lucie, Dotknu se ohně, Panic, Laura) bravurně zastal Robert Kodym. Skladby Lucie jsou výpovědí celé jedné generace. Není u nás jiná kapela, jejiž texty by publikum zpívalo od začátku do konce po celou dobu show. A je jedno, zda jde o  skladbu Oheň z období čerstvě porevolučního, nebo Srdce ze začátku milénia.

Autor: Staropramen

Generálním partnerem ojedinělého vystoupení byl Staropramen. Hudba je pro smíchovský pivovar zažitkovým tématem číslo jedna.

Kapacita klubu byla organizátory úmyslně omezena na pouhých 800 exkluzivních míst, aby měli fanoušci možnost si koncert opravdu vychutnat. Cena vstupu byla navíc nastavena velmi příznivě. Šlo tedy hlavně o souboj v rychlosti skalních příznivcům kapely, kteří se pro získání vstupenek museli zaregistrovat na webu Staropramenu. Vstupenky byly rozebrány během jednoho jediného odpoledne. Složení publika, které na kapele Lucie vyrostlo, se pak projevilo na opravdu skvělé atmosféře v klubu Retro. Jsme moc rádi, že jsme mohli být u velkého comebacku kapely, která ovlivnila několik  generacía věříme, že má ještě mnoho co nabídnout,“ uvádí   Michal Šlecha, Brand Manager Staropramen & Digital Media Pivovary Staropramen s.r.o.

Autor: Staropramen

Lucie na dlouho očekávaném turné.

Čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. po koncertu v klubu Retro Music Hall zamíří do největších sportovních hal v Česku a na Slovensku. Turné odstartuje v  Košicích a v Bratislavě. Poté muzikanty čekají dva koncerty v Ostravě a Brně. V Praze v O2 Aréně Lucie vystoupí dokonce třikrátTurné Lucie vyvrcholí  5. července vystoupením na festivalu Rock for People v Hradci Králové.

Autor: Staropramen