I poté, co se před více než sedmi lety rozešli, zůstala Zuzana Belohorcová s Malcomem v kontaktu. "Chodili jsme spolu něco přes rok. Paradoxní je, že jsme si poté oba našli životní partnery, se kterými jsme tento rok oslavili sedmiletá výročí a máme dvě děti ve stejném věku," řekla Zuzana serveru topky.sk.

23. dubna byla jen kousek od místa, kde se Malcolm zabil. Měli v Miami romantickou večeři se současným manželem Vlastimilem Hájkem (38). Zdrcená moderátorka se o jeho smrti dozvěděla až ze zpráv. "Škoda, že jsme se ten večer nepotkali, možná by všechno bylo jinak."

Nyní může pouze vzpomínat na společné chvíle, které spolu trávili. V slzách se s ním chtěla alespoň naposledy rozloučit... "Drahý Malcolme, jako jsi miloval život, tak jsme Tě milovali i my, kteří jsme Tě znali. Tato tragická událost Tě doslova vytrhla z pozemského života, ale v našich srdcích zůstáváš navždy. Tvá - navždy přítelkyně - Zuzana," pokračovala slovy o jeho manželce a dětech, pro které je tato zpráva zdrcující. "Byl to skvělý člověk, úžasný přítel a byl neskutečně šikovný v tom, co dělal," řekla na závěr Zuzana.