Nejapné vtípky a posměšné komentáře dnes v ranním vysílání oblíbeného rádia vyměnila krutá zpráva. Lucie Šilhánová už tu nepracuje. Už není součástí týmu. Byla vyhozená, řekněme to přímo,“oznámil svým posluchačům Leoš Mareš.

Podle informací MediaGuru.cz byla Šilhánová odejita kvůli sporům moderátorů s ředitelkou Jitkou Fürst. Mareš je však jiného názoru. „Ještě vám řekneme údajný důvod jejího vyhazovu, prý byla moc stará. Tak to my jsme asi v rozkvětu,“ rýpnul si do vedení moderátor.

Společně s Patrikem Hezuckým se shodli na tom, že Ranní show už nebude taková, na jakou jsou posluchači zvyklí. „Asi se teď Ranní show přejmenuje na Reklamní soutěžní show,“ svěřil se Leoš, ale pak si uvědomil, že to krapet přehnal a obrátil.

„My to rozhodnutí vyhodit Lucku respektujeme. No, respektujeme, spíš vedení má právo si rozhodovat o personálním obsazení. Ale my už to děláme šestnáct let,“ dodal na závěr. S Lucií se na dálku rozloučili žertem, že vinou její absence jim došlo ve studiu kafe a vzkázali jí, že doufají, že se ještě někdy uslyší.