Dvanáct obdivovatelek Dominiky Mesarošové bezmezně věří, že právě silikonová modelka je jejich bránou do světa modelingu. "Dominika má v modelingu hodně zkušeností, a od koho jiného se učit, než od těch nejlepších," řekla Blesk.cz jedna z dívek. Dominika má v úmyslu naučit holky mít dostatečné sebevědomí k tomu, aby se staly úspěšnými modelkami. Některé si od toho slibují hvězdnou kariéru, jiné boháče, kteří jejich půvabu neodolají.

Zatímco účastnice kurzu Poleť s Dominikou k moři mají přesně stanovený program, modelka volné chvíle využívá k chytání bronzu. „Moc času nemám, protože holky školím třeba v chůzi po mole, dávám jim mediální trénink nebo je učím pózovat před fotografy. Ale když už mám chvilku, tak se válím u bazénu,“ řekla Blesk.cz Dominika.

A že je na co se dívat! Není divu, že většina žen vnadnou krásku doslova propaluje pohledem. Nejenom její pětky, ale i dokonalé křivky muže doslova hypnotizují. „Je pravda, že za mnou chodí nejenom Češi, ale i Rusové, zda se se mnou mohou vyfotit. Samozřejmě je to vždy, když jejich ženy odejdou na toaletu nebo jsou v moři,“ směje se Mesarošová.

Jak se stát slavnou podle Dominiky

1. Mít sebevědomí (pomůžou silikony)

2. Umět chodit po mole (nespadnout na jehlách)

3. Absolvovat Dominičin mediální trénink (jak prodat prsa)

4. Obstát před fotografy (špulení pusy, jak natáčet prsa)

5. Kloufnout boháče

 

 

Video
délka: 01:37.00

Krásky, které školí silikonová Mesárošová. Co je naučí? Markéta Reinishová, Jan Jedlička