„Do včerejšího dne jsem si myslel, že se máme rádi, teď to vidím jinak, geny se někdy nepovedou,“ řekl Aha! Marek na adresu Terezy.

Marek totiž rozběsnil Terezu tím, co řekl během natáčení své 13. komnaty (ČT ji uvede 18. dubna). Tam prohlásil, že je zastáncem »estetičtější« sebevraždy, než jakou zvolil jeho a Terezin otec, herec Vlastimil Brodský (†81). Až se prý bude chtít zabít, vyleze vysoko do hor, bude popíjet rum a umrzne...

Terezu to nadzdvihlo ze židle a prohlásila Marka za »debila«. Vzkázala mu, že by měl raději začít makat. A hádka byla na světě. Tereza Markovi vyčetla, že je nevkusné takhle se vyjadřovat, když zanedlouho (20. dubna – pozn. red.) uplyne 12 let od chvíle, kdy se jejich tatínek zastřelil na zahradě chalupy ve Slunečné.

Tereza u mě skončila!

„Ségra je blázen, vždyť to byla jen sranda,“ přesvědčoval Aha! Marek. Jenže právě šibeniční humor a rouhání se Tereze nelíbí. „Přece mě ségra zná, že takovýhle humor mám. Nevím, co blbne. Fakt u mě skončila. Že jsem debil a nemakám? Já náhodou moc pracuju, maluju v ateliéru,“ vzteká se Marek.

A dodává: „Je mi sestřičky líto, holt se ty geny někdy nepovedou...“

Tereza měla zjevně pravdu, když prohlásila, že se bratr rouhá. Sám Marek včera Aha! řekl: „Copak jsem idiot? Abych se chtěl zasebevraždit, a přitom o tom vyprávěl? Sranda to byla. Celý natáčení komnaty jsme se chechtali!“

Tahle »srandička« však možná způsobila, že bratr přišel o sestru, a to jsou jediní sourozenci!