Od té doby, co Doleželová vykopla Janečka ze společného pokoje ve Špindlerově Mlýně, kde měli trávit Silvestr kvůli jeho přiznání k další partnerce Markétě, se miliardář objevil ve společnosti už s dvěma novými slečnami. Nejdřív si na galavečer Českých lvů přivedl mladičkou brunetku, včera se na slavnostním večeru České Miss tulil k zrzavé Aleně.

Pak se nemůže divit, že jeho střety s Janou Doleželovou jsou divoké. „Naše vztahy s Janou Doleželovou nejsou narovnané. Náš rozhovor měl do harmonie opravdu daleko, ale je pravda, že to nebyla taková strašná hrodka, jako před třemi měsíci,“ přiznal Janeček Blesk.cz.

O svém doprovodu mluví pouze jako o kamarádce, jelikože jeho city k Doleželové ještě nevychladly. „Je to těžké, Janu mám pořád moc rád, ale ona mě zklamala, protože to, co říkala, nebyla pravda. Ještě si s ní o tom chci promluvit,“ svěřil nám své plány miliardář.  

Nejspíš narážel na Janinu poznámku, že je ráda, že vztah s mužem, od které by mohla něco chytnout, ukončila dřív než bylo pozdě. „Mnohoženství a s tím spojená zdravotní rizika nebudu tolerovat, to dělá jiný typ žen,“ řekla před pár měsíci Doleželová. Ta během včerejšího finálového večera České Miss nebyla nikde k nalezení, nejspíš dorazila až na večírek, ze kterého však Janeček se slečnou Alenou odešli brzy.

Co myslíte, že na Janečkovi ženy zbožňují? Miliony nebo charisma? 

Video
délka: 01:33.68

Vražedné dekolty na České Miss! Zvítězily pětky Králové Petr Soukup, Markéta Reinischová