Každý rodič se rád chlubí svou ratolestí a obzvláště pak, když z nich rostou fešáci nebo hotové princezny. Pozadu za ostatními nezůstává ani herečka Dana Morávková (42), která má s manželem Petrem Maláskem (49) patnáctiletého syna Petra.

Morávková se nechala se synem nafotit pro unikátní projekt Blesk Magazínu Zlatíčka. Pro dospívajícího Petra to bylo první velké focení. „Ještě jsem nic nedokázal, tak není důvod,“ přiznal skromně mladý Malásek, který sice zdědil rysy po tatínkovi, ale šmrnc a eleganci má zcela jistě po matce.

Úplný opak stydlína Petra byl během focení syn Leony Machálkové (46) Artur. Jedenáctiletý puberťák se v ateliéru cítil jako ryba ve vodě. Dokonce sám vymýšlel, v jakých pozách jim to s maminkou bude nejvíce slušet. Drsný "street" styl vyhrál na celé čáře.

Leona tedy oblékla barevně potištěné tepláky, růžové kecky a na hlavu si nasadila hiphoperskou kšiltovku. Pak už se stačilo naučit jen pár drsným gest s rukama a divoká jízda mohla začít. Sebevědomý Artur roste jako z vody a už mu zbývá jen kousek do toho, aby přerostl svou slavnou matku. I když Artur z rysů otce Bořka Šípka (64) podědil hodně, podobu své mámy Leony rozhodně nezapře. Jako by jí z oka vypadl.

Další slavná Zlatíčka uvidíte v Blesk Magazínu, který vychází už dnes.

Podívejte se na videa z focení speciálu Zlatíčka:

Video
délka: 02:00.91
Video se připravuje ...

KAREL VÁGNER SE DCEROU FOTIL PRO MAGAZÍN Sandra Apostilidisová,Jan Jedlička

Video
délka: 01:40.60
Video se připravuje ...

MICHAL DVOŘÁK SE SYNEM FOTILI PRO BLESK MAGAZÍN Sandra Apostolidisová, Jan Jedlička

Video
délka: 02:02.60
Video se připravuje ...

Eva Decastelo: Třetí dítě na cestě? Jan Jedlička, Sandra Apostolidisová