Hercův vnuk Ondřej Brousek dorazil do Vinohradského divadla zadním vchodem mezi prvními. Ještě si stihl dát cigaretu na uklidnění nervů. O několik minut za ním přišla jeho druhá žena Anna Remková. Tu si Ondřej vzal v roce 2011 poté, co ukončil manželství s Adélou Gondíkovou.

A právě tenhle krok je v rodině Brouskových jablkem sváru. Když si Ondřej Remkovou bral, jeho otce Otakar zvaný Ťulda na svatbě chyběl. Přišel tenkrát pouze dědeček. Ťulda tenkrát svou absenci na svatbě sváděl na to, že musí točit seriál. Ale to si nemohl udělat volno, když se mu, byť podruhé, žení syn?

Že se vztahy v rodině ještě neurovnaly, bylo patrné také na dnešním posledním rozloučení v divadle. Zatímco Ondřej se svojí ženou Annou seděli v slzách hledišti, Ťulda seděl o několik řad dál. Bylo to však dané také tím, že Brousek ml. neustále odbíhal, aby zajišťoval hladký průběh důstojného rozloučení. Když se však do hlediště vracel, k synovi Ondrovi a Remkové si nikdy nepřisedl.

Napětí panovalo také proto, že nebylo jasné, zda se pohřbu dnes zúčastní také Adéla Gondíková, tedy Ondřejova první žena. Setkání se sokyní Remkovou se však nakonec vyhnula, protože nedorazila. Podle informací Blesk.cz však rodině kondolovala již před tím.

Jaké jiné však mohlo být přání zesnulého Otakara Brouska staršího, než aby rodina spolu v klidu vycházela…?

Video
délka: 02:18.28

Zlom vaz a vem tě čert, vzkázal Brousek mrtvému tátovi Turek, Procházka, Soukup, Jedlička

JAK PROBÍHALO POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ VE VINOHRADSKÉM DIVADLE, ČTĚTE MINUTU PO MINUTĚ ZDE>>>

Video
délka: 01:00.56

Pohřeb Otakara Brouska: Nad rakví plakal syn Ťulda! Turek, Jedlička, Soukup