Vítěz loňského ročníku Muže roku Antonín Beránek má plné ruce práce, odletěl do Indonésie, aby se zúčastnil finále Mister International a skončil na krásném šestém místě. Příprava na mezinárodní klání a další dva měsíce v Indonésii navíc zanechaly na Tondově těle stopy. Opálení je znatelné a hodiny v posilovně také.

Jeho charismatu podlehli nejen Češi, ale i lidé v Asii. Beránek totiž jde z kampaně do kampaně a volna má poskrovnu. Nafotil čtyři magazíny, mezi něž patří Cosmopolitan či Harper´s Bazaar. Největší příležitost dostal na světovou reklamu pro Asii na mobilní telefon. „Visím nyní v Indonésii na každém rohu, protože je to masívní bilboardová i televizní kampaň,“ svěřil se usměvavý fešák.  A nechyběl ani na asijském Fashion Weeku.

Z jeho vzhledu navíc šílí i asijské dívky, které mu nadbíhají a snaží se s ním seznámit! „Za celou dobu jsem měl dva volné dny, tak je hodně práce, ale moc mě to baví. Představte si, že místní dívky si zjistily, kde tu bydlím a nechávaly mi na recepci květiny, plyšáky a dokonce jsem měl v obálce i žádost o ruku!“ prozradil Beránek. Jeho vkus je ale naprosto odlišný. „Mně se líbí české holky a těšte se, až se v dubnu vrátím,“ směje se Antonín, který fotil i na Bali.

Video
délka: 01:46.68

Tohle je Muž roku 2013! Plavky odhalily proč vyhrál... Jan Jedlička, David Turek

Pyšný na úspěch nejen Antonína Beránka, ale i Miroslava Koleynaka, který ho při cestách provází, je pořadatel Muže roku David Novotný. „Snažím se klukům otevřít dveře v modelingu a ve společnosti,“ řekl David Novotný. Ten hledá nové tváře právě v obdobě soutěže České Miss. „Budu moc rád za nové tváře a doufám, že se i letos přihlásí do soutěže velké množství zájemců o titul Muž roku,“ doufá Novotný. Výhodou je samozřejmě znalost jazyků. „Musí splňovat věkovou hranici 20 -29 let a mít české občanství,“ řekl Novotný.  

Letošní jubilejní ročník je v pořadí již patnáctý a castingy, na kterých se budou vybírat účastníci finále, se uskuteční 12. března. Vítěze Muže roku 2014 pak bude Česká republika znát 22. srpna.