Módní trapasy se nevyhýbají ani českým celebritám. Jako každým rokem si některé slavné ženy nepotykaly s outfitem i na udílení Českých lvů. Manželka slavného režiséra Juraje Jakubiska Deana jako téměř pokaždé napasovala svůj bujný dekolt do upnutých šatů.

Moderátorka Emma Smetana sice správně zvolila odvážnou róbu, ale v nestřežený moment v předklonu ukázala více, než by dozajisté chtěla. Podobný problém měla i herečka a tanečnice Eva Jeníčková, které odvážné šaty zakrývaly na hrudníku jen skutečně to nejnutnější. Naproti tomu manželka hudebníka Michala Dvořáka Lucie, známá též jako DJ Lucca, sice zvolila střídmou róbu, ale nic si pod ni nevzala.

Naše hvězdy si ale nemusí nic vyčítat. I když, jak se zdá, letos v zahraničí frčí spíše trapasy v podobě neposedných rozparků a minišatiček, které vystavují spodní prádlo svých nositelek celému světu na odiv. Své o tom ví i takové kapacity, jako je dědička hotelového impéria Paris Hilton, herečka Carmen Electra či zpěvačka Jennifer Lopez. Které další hvězdy ukázaly světu více, než by chtěly? Podívejte se v galerii!