"Plnoletá jsem už i v Americe, tak je potřeba to pořádně oslavit," prozradila Ornella, která vyrazila s kamarádkou Janou,se kterou chodila na gymnázium, na dámskou jízdu na diskotéku Forum do Mladé Boleslavi. "Pepa hlídá Quentina a hlavně má před operací kyčle. Má bolesti, takže by ven určitě nešel. Připili jsme si spolu sami doma, udělali jsme si romantický večer," upřesnila Ornella. Od Pepy dostala prý dárek, který si sama vybrala: "Společně jsme vybrali krásné briliantové náušnice," dodala.

Dámská jízda se Ornelle trochu vymkla z rukou. Hlavně ve chvíli, kdy se k ní přiblížila parta černochů v čele s mužem, který jako by z oka vypadl rapperovi a světovému producentovi Will.I.Amovi ze skupiny Black Eyed Peas. "Jako takovýho dvojníka jsem fakt dlouho neviděla. A sám říkal, že si ho lidé hrozně pletou. Tenhle kluk je z Francie, je to dýdžej a říká si Franck. Dokonce se prý s Will.I.Amem setkali v Praze v baru a sami nechápali, jak si jsou podobní. Z legrace prý diskutovali o rodičích, zda to není možné, že by byli sourozenci," dodala Ornella.

Že by nyní Pepu vyměnila za vášnivého černocha, o tom prý nemůže být řeč. "Já na ty úplně tmavý tipy nejsem, ale byla s nimi legrace," dodala Štiková a večer si opravdu užila. Popíjela, tančila a po dlouhé době prožívala pořádnou disco jízdu.