Řidiči v Praze nejsou tak zkažení, jak je vidět ve videu, které nám do redakce poslal profesionální šofér Pavel K. Blesk si udělal vlastní test. Vypůjčil si autobus a tunel projel několikrát za sebou.

Výsledek? „Zlato, pustilo nás každé auto!“ můžeme vzkázat herečce. „A tak to má být,“ kvitoval výsledek šofér, který měl konflikt s Adamovskou.

Video
délka: 01:23.52
720p 480p 360p 240p

Jiízda Busem po Praze Tomáš Koníček, Jan Jedlička

Slušní řidiči

Za pravdu mu dali i všichni další autobusáci, které Blesk v anketě oslovil. Naopak dopravní experti tvrdili, že chyboval, protože měl do tunelu vjet už v pravém pruhu, případně se okamžitě řadit.

Blesk při své cestě narazil na slušné řidiče. Do tunelu vjel pokaždé v levém pruhu a vždy, když zapnul směrovku, každý ho zdvořile pustil. Dva řidiči z pěti dokonce problikli světla, že se může do pruhu bezpečně zařadit.

Těžko říct, jestli tito šoféři viděli video s herečkou, každopádně na silnici při testu Blesku zůstala slušnost. Dokonce jsme se v pohodě dostali přes magistrálu z ulice Politických vězňů na Vinohradskou třídu.

I když... Během své cesty jsme potkali také pár hříšníků. Jeden osobák přejel plnou čáru, další muž v taxíku jel na červenou a auto s diplomatickou značkou couvalo na přechodu pro chodce!

CO SE STALO? Adamovská vs. autobusák

V tunelu zvaném Husákovo ticho se snažil řidič autobusu zařadit z levého, odbočovacího pruhu do pravého. Prakticky polovinu tunelu jel se zapnutým blinkrem. Když dojel na konec, musel přejet plnou čáru. A to neměl dělat! Do cesty najel seriálové doktorce z Ordinace v růžové zahradě Zlatě Adamovské. Ta na dalších dvou křižovatkách vystoupila z auta, aby mu vyčinila. „Skoro mě natlačil na zeď. Bála jsem se,“ tvrdila herečka. „Neměl jsem jinou možnost. Ale nijak jsem ji neohrozil,“ tvrdí řidič.

Připomeňte si video, které to celé odstartovalo!

Video
délka: 01:22.77
720p 480p 360p 360p 240p

Jak to jedeš, ty krávo! Hádka Adamovské s autobusákem! Video od čtenáře, David Turek