Vincent Navrátil, seriálový Michal, se přiznal, že sushi jí jen některé, protože nemá rád ryby. "Ale mám jednu kamarádku, která sushi miluje, tak jsem jí slíbil, že se ho tu dneska naučím připravovat a pak to naučím ji," vysvětloval.

A byl rád, že kurz zvládl bez úhony. "Nechávám maminku, aby se ve vaření stále zdokonalovala. Někdy si rád zavařím, ale do kuchyně se nijak nehrnu, protože 90 procent mých kuchařských pokusů končí katastrofou. Takže si svým vařením dost často zavařím. Naposledy, když jsme s bráchou připravovali palačinky. Těsto jsme udělali přesně podle návodu, přesto nám vznikla podivná hmota, která navíc na pánvi začala hořet," líčil Vincent.

Video
délka: 01:35.03

Vincent Navrátil: Komu připravuje snídani do postele? Markéta Reinischová

Půvabná zrzka Nikol Kouklová si na pomoc vzala svého přítele Karla Heřmánka ml. "Ve vaření se střídáme, ale Karel je do něj blázen, já mu k Vánocům dala asi pět kuchařek. Jsem ráda, že jsme se dneska společně naučili připravovat sushi, těším se, až si ho uděláme doma a pozveme na ně přátele," prozradila Nikol, která přišla ve velmi sexy silonkách.

Fotogalerie
7 fotografií