Už když studovali, byli nerozlučnou dvojkou. Studentské mejdany se vždycky protáhly do ranních hodin. Teď je jim téměř padesát a nic se na tom nezměnilo.

„My jsme letití spolužáci a máme se strašně rádi,“ potvrzuje Blesku sympatická herečka a dodává: „Známe se třicet let, chodili jsme spolu na DAMU a máme se opravdu strašně rádi, vždycky jsme si rozuměli.“

Kamarád taky rád

Jenže na fotografiích, které reportéři Blesku pořídili, tato objetí a láskyplné výrazy svědčí o spíš citu, který přesahuje hranice kamarádství. „Jasně, že jsme se objali, vždyť se máme rádi,“ stojí si za svém Postlerová.

„Náš polibek byl opravdu jen přátelský,“ ujišťuje sebe i Blesk Simona. „Byli jsme na oslavě padesátých narozenin kamaráda, bylo nás tam opravdu hodně,“ hájí své chování vdaná herečka.

Rozzlobený Vacek

To otec čtyř dětí Petr Vacek se při dotazu, jaký má k Simoně vztah, rozzlobil. „Jsme staří kamarádi,“ rozčílil se herec a nakonec se rozhodl, že celou situaci nechce komentovat. Je mu totiž jasné, že jeho manželce Jiřině by se toto jeho velmi vřelé kamarádství s pohlednou herečkou nemuselo líbit…