Pan Etiketa šel pod kudlu! Nechal si odstranit povislá horní a dolní víčka. "Nebyl to jen estetický důvod, ale i zdravotní. Takže jsem neváhal ani minutu," tvrdí Špaček, který  společně s Gábinou Partyšovou moderoval módní show. 

Také Partyšová přiznala, že nemá problém svěřit se do rukou plastických chirurgů. Snad nikdy lépe nevypadala Gábina jako teď. A nemůže za to jen rozvod s nevěrným manželem Pepou Koktou a nový milenec, ale především methacrylové injekce, které jí vyzmizíkují vrásky.

Video
délka: 01:30.28
720p 480p 360p 240p

plastiky celebrit Markéta Reinischová, Petr Soukup

"Dlouho jsem se injekcím bránila, ale paní doktorka Němečková mi nabídla tuhle metodu a je to skvělé. Na rozdíl od botulotoxinu, který se po půl roce vstřebá, tohle vydrží až čtyři roky," svěřila se Blesk.cz moderátorka, která viditelně omládla.

Víčka si nechala upravit i moderátorka Štěpánka Duchková. "Já jsem pro jakékoliv zkrášlovací úpravy a nestydím se to přiznat. Nechávám si vypíchávat vrásky a teď nově mám rovnátka, protože se mi křiví zuby. Doufám, že mi je po třech měsících sundají, jak slíbili, protože představu, že budu půl roku šišlat, je hrozná," řekla Blesk.cz Štěpánka.

Fotogalerie
9 fotografií