I když na pořádného samce zatím nenatrefila, hlavu si s tím neláme. Zpěvačka Jitka Zelenková má totiž plné ruce práce sama se sebou. Chystá novou desku a valentýnský koncert v Divadle Hybernia, navíc už si na samotu zvykla. A pořádně si ji užívá!

"Jsem takový svobodný pták. Narodila jsem se ve znamení Blíženců, jsem pořád v rozletu a nerada se přizpůsobuju," svěřila se deníku Aha zpěvačka. "Když žijete dlouho sám, tak máte také svoje zvyky," dodala. A protože zvyk je železná košile, nelze se jí divit, že už si svůj život ani jinak představit nedovede.

Přesto ale přiznává, že jsou chvíle, kdy by jí partner přišel k ruce. "Někdy si říkám, že by to bylo hezký... Ale to mě napadá, když vyloženě nemám co dělat. Nebo když je potřeba něco přišroubovat či přibít..." Prostor prý ale nemá ani pro psa, natož pak pro partnera!

Když už by si ale někoho pustila k tělu, musel by to být tak trochu záporák. "Mně se líbili vždycky muži, kteří nebyli takzvaně hodní," říká. Ale takoví se podle ní nedají sloučit s klidným životem. "Jakmile se mi někdo líbí, tak je to varovný znak: Dobře si ho prohlídni! To víte, tihle záporáci mají šmrnc," smála se zpěvačka. A my jí dáváme za pravdu!

Video
délka: 02:26.68
720p 480p 360p 240p

K jakým úchylkám se přiznala Jitka Zelenková ? Thomas Kruchina, Petr Soukup