Úterní pátrání:

Samá voda...

Blesk po proslulé rodině Štikových pátral už v úterý. Háček jsme s nadějí nahodili ve dvou hostivických potocích, jednom rybníce, louži a dokonce i zakalených vodách místní čističky. Nebraly. Nebo tam spíš nebyly... „Kde jsou, říkat nebudu. Ani to přesně nevím, moc tam za nimi nejezdím,“ řekla Blesku nejprofláknutější ze Štik Ornella (20), dnes partnerka Josefa Kokty (56), o mámě Monice (41), tátovi Michalovi (43) a mladší ségře Charlottě (18).

Video
délka: 01:33.52

Pátrání po Štikových Petr Soukup, Karolina Hošek, David Vaníček

 

Stopa č. 1:

Hostivice

Samá voda

Barák Štikových v Hostivici za Prahou, ze kterého se odstěhovali v létě, je beznadějně prázdný a soudě dle dlouho neuklizeného listí na zahradě, neláká ani nové nájemníky. „Kam odešli, to nevíme, ale jsme rádi, že se odstěhovali,“ řekli nám sousedé z ulice. „Štikovi jsem poslední dobou viděla maximálně tak v televizi,“ potvrdila další.

Stopa č. 2:

Letiště Ruzyně

Samá voda

Na základě tipu od čtenáře pokračujeme na letiště Václava Havla. Tam jsme se dozvěděli, že Štikovi tu ještě pět let zpátky vlastnili novinový stánek a otec Štika je tu prý vídán s transparentem v příletové hale. Údajně si přivydělává odvozem lidí z Ruzyně. Včera ale asi žádné rito neměl.

Stopa č. 3:

Velké Přílepy

Přihořívá!

Odpoledne dostáváme další čtenářský tip: Štiky prý své šupiny složily ve Velkých Přílepech! Razíme na místo a... Místní nám to potvrzují! „Viděla jsem Moniku dvakrát tankovat na benzince u Černého Vola,“ potvrdila nám majitelka místního podniku. „Ano, skutečně tu někde už nějaký měsíc bydlí,“ doplnila další z nových sousedek.

V hledání neustáváme a doufáme, že brzy zvoláme i »Hoří!«.