Leo Beránek je známý svými extempore, kterých je celá řada. Od rvaček, po urážení fanoušků až k močení na veřejnosti. Svými výstupy si ale „vysloužil“ roční pobyt za mřížemi, a tak se musí alespoň na tuto dobu zklidnit. A jak tráví čas?

Leo svůj volný čas tráví podobně jako vězněný David Rath a pustil se do malování. Svými výtvory si pak ale nezdobí celu, ale dává je sestře, která ho ve vězení navštěvuje. Ta poté jeho díla i vzkazy dává na jeho facebookový profil, kde je vidí jeho přátele a fanoušci.

Ti mu do vězení na Pankráci, kde je ve výkonu trestu, posílají hlavně dopisy, pak také časopisy nebo kreslící potřeby. Aby to bylo Beránkovi předáno, musí to mít do 1 kg, větší balíky pak rodina může posílat jednou za čtvrt roku.

První Beránkova kresba nebyla příliš vydařená, na druhé si nechal ale záležet. Zobrazuje totiž budovu věznice a vzkaz "Kdo nezažil, neví". Že by se Leovi ve vězení dělo něco špatného?

Podle Beránkovy sestry ale lituje, že svůj talent objevil až za takovýchto okolností, možná ho tedy pobyt ve vězení naučí být lepším člověkem…ale kdo ví, nejspíš to jsou jen plané naděje.