Přítel krásné Renaty si žádost o její ruku plánoval už delší dobu. „O ruku mě požádal na Štědrý den. Původně to tak být nemělo, jelikož nechtěl, aby to vypadalo jako klišé. Chtěl to udělat v den, kdy jsme se nastěhovali do nového bytu a shodou okolností to vyšlo právě na Štědrý den,“ prozradila Blesk.cz zasnoubená Langmannová.

Podnikatel Ondřej, se kterým Renata randí už pět let, u vánočního stromečku poklekl a nasadil ji prsten s briliantem. „Velmi mě tím zaskočil. Byla jsem tak dojatá, že jsem začala okamžitě plakat. Až pak jsem řekla ano,“ svěřila se s úsměvem Renata.

Snoubenci teď společně plánují, kde svatbu uspořádají. „Chceme svatbu někde v teple. Ideálně někde u moře na pláži. Přítel má cestovku, takže by mohl zařídit svatbu v Thajsku. Ale jelikož tam chceme pozvat i prarodiče, zvažujeme, že obřad bude někde blíž,“ řekla nám modelka.

Vzhledem k tomu, že díky svému povolání měla Renata na sobě už desítky svatebních šatů, o těch svých skutečných má jasnou představu. „Nechci žádné honosné s mašličkami a volánkami. Vidím se v hezkých a jednoduchých šatech,“ dodala budoucí nevěsta. Na to, jaké šaty Renata nakonec oblékne, si budeme muset počkat až do léta.