Zlatá Petra Faltýnová (35)

Tvrdí o sobě, že je stydlivá, ale každý rok se minimálně jednou svlékne. A tuto tradici dodržela modelka i v roce 2013, když se ukázala v rouše Evině pro kalendář LLC.

Odvážná Bára Basiková (50)

Zpěvačka se díky odvážné fotce vytvořené k jejímu albu Belleville zařadila mezi nejodvážnější ženy showbyznysu. V padesáti letech se nebála ukázat bradavky.

Vyprsená Diana Kobzanová (31)

I když říká, že pověsila modeling na hřebík a věnuje se víc moderování, udělala výjimku a postavila se před objektiv. A jako vždy byla opět spoře oděná.

Ponořená Andrea Verešová (33)

Modelka je nekorunovanou královnou luxusu, ale i smyslnosti. Její fotka pro kalendář, kdy se nechala vyfotit v Evině rouše položená na vodní hladinu, nemá konkurenci.

Domina Olga Lounová (32)

Zpěvačka není žádná křehká a hlavně cudná květinka. Proto zahodila podprsenku a předvedla se jako drsná domina v latexu.

Řecká bohyně Eva Decastelo (35)

Porodila dvě děti, ale není to na ní znát. Proto se také moderátorka nechala přemluvit, aby odložila oblečení a nechala se vyfotit jako řecká bohyně lásky a krásy Afrodita.

Beckhamka Hana Mašlíková (31)

Dlouho se nikde neukázala v prádle, ale koncem roku se předvedla ve velkém stylu reklamní kampaně manželů Beckhamových. Nejen, že se svlékla do prádla, ale ještě se plazila jako liána po slovenském Muži roku.

Vdaná Veronika Nová (27)

Přestože se herečka v srpnu provdala, titul paní ji nezabránil v tom, aby odložila kalhotky a podprsenku při focení do kalendáře.

Rajcovní Bára Mottlová (27)

Herečka má sice úchvatné pomněnkové oči, ale když odložila oblečení a nechala se vyfotit tak, jak ji Bůh stvořil, žádný muž si jich zaručeně nevšimne.

Zlobivá Nikola Zvěřinová (26)

Modelka moc dobře ví, jak si udržet spokojené manželství. Proto pro svého manžela Petra Zvěřinu připravila k výročí svatby překvapení v podobě společného focení, kde se celá svlékla.

Fotogalerie
10 fotografií