Nestárnoucí Jana Švandová konečně prozradila recept na věčné mládí. "Já si prostě užívám života. Obzvlášť po čtyřicítce. Něco jsem už pro sebe musela udělat, abych se udržovala, ale bavilo mě to. Protože lidi říkají, že jsem stará, ale přitom vypadám tak dobře," pochlubila se herečka v Show Jana Krause.

Švandová je pro lepší vzhled odhodlaná udělat cokoliv. "Jednou jsme s kamarádkou, která žije ve Spojených státech probíraly, že si koupila krém na obličej z pánské předkožky. A protože já musím všechno vždycky vyzkoušet, tak jsem si to koupila taky. Pak jsem se namazala tím krémem a šla spát. A přišel manžel a ptal se: Miláčku, co to tady tak strašně smrdí? Tak jsem po pravdě odpověděla, že to jsem já,“ popisovala herečka.

Jana vzpomínala, kdy se s Janem Krausem viděli poprvé. „Bylo to v kavárně Slávie a Ty jsi tam seděl s Michalem Pavlatou a hrozně jste machrovali. Nějak jste se snažili zaujmout svými řečmi, ale mě to vůbec nezajímalo. Pak jste řekli něco, co mě dostalo: Zeptali jste se mě, jestli vím, že mi roste knír. A já znervózněla a hned jsem šla na záchod prohlížet, jestli to je pravda. A zjistila jsem, že ano. Takže jsem na tom začala pracovat a díky vám dnes ten knír nemám,“ rozesmála Švandová diváky.

Video
délka: 01:59.40

Jan Kraus upozornil Janu Švandovou, že má knír. archiv FTV Prima

Fotogalerie
3 fotografie