Nejznámější pes na Slovensku se letošních Vánoc už nedožil. „Včera 17.12.2013 o 14.15. v mé náruči po dlouhé nemoci mě navždy opustil můj nejvěrnější přítel pes Kusaj. Čest jeho památce,“ smutnil hudebník Braňo Mojsej, když umřel čtyřnohý mazlíček, kterého si pořídil se svou exmanželkou Norou.

Braňo je z jeho smrti natolik zarmoucen, že mu vzdal veřejně hold. „Děkuji Ti Kusaj za všechno, co jsi mi v životě dal. Byl jsi výjimečný a jedinečný psík. Věřím, že už jsi v nebíčku a že tě už nic netrápí. Zůstaneš vždy v mém srdci a nikdy na Tebe nezapomenu. Vždy jsi na mě oddaně čekal, užili jsme si stejně dobrého jako zlého, rozuměl jsem tvojí řeči, každému gestu a Ty jsi vždy cítil jak mi je, když jsem Ti hleděl do očí a hladil Tě. Děkuji!“ zavzpomínal na svého pejska Mojsej.

Domácí mazlíček Kusaj se na Slovensku proslavil díky reality show exmanželů Mojsejových. Braňo s Norou černého Kusaje natolik rozmazlovali, že si díky nim pes pochutnával na lososu marinovaném v kvalitní whisky. Kusaje tedy hýčkali víc než sami sebe...