"Musím říct, že za těch více než dvacet let spolu máme normální vztah," říká Vašek Ševčík o své manželce Evě, se kterou vytvořil známé pěvecké duo. Při příležitosti svého životního jubilea přitom ve velkém rozhovoru pro Aha! zavzpomínal, jak v roce 1983 založil si kamarády skupinu SURF, kam v roce 1989 přišla jako osmnáctiletá dívenka jeho budoucí manželka Eva. "Vašek dříve hrál se svojí skupinou po různých akcích a na jedné z nich se setkal s mojí mamkou, která se v jednom podniku starala o kulturu. Tenkrát přinesla muzikantům kávu a zajímalo ji, proč nemají zpěvačku. Zároveň Vaškovi řekla, že má doma jednu studentku konzervatoře," vzpomíná Eva na to, jak se dostala ke skupině.

Vašek a Eva však spolu vyrazili nejen na hudební dráhu, ale i cestu životem. Vzali se ale až v roce 2007. Při otázce, zda své o 18 let mladší partnerce i dnes stačí, se pak Vašek rozesmál: "Záleží v čem. V něčem jsem jí nestačil ani zamlada." Manželka Eva si přitom soužití s Vakem chválí. "Nekouří, nepije, do hospdoy nechodí. Zkrátka ideál," řekla Eva Aha!. A dodala: "Je to veselý morous, který by pořád něco vylepšoval. Život s ním je plný překvapení. Nikdy nevíte, jakou změnou a novinkou vás překvapí, zvláště, když je dlouho v klidu a moc nemluví."

Nejsem domácí násilník, brání se Vašek

V médiích se však objevily spekulace o domácím násilí u Evy a Vaška, kteří spolu žijí v domě v Klepačově. Vašek však tvrdí, že jsou to jenom klepy. "Informace prý pocházejí přímo od sousedů, což je divné. Oba sousedi jsou totiž v exekuci. Jeden se už odstěhoval někam mimo Blansko a druhý barák je oblepen žlutou páskou. Již dva roky není v domě nikoho vidět. S dalšími blízkými sousedy vycházíme dobře," ujišťuje Vašek. K násilí prý doma rozhodně nesahá. "S (dcerou) Evičkou se po jeho boku cítíme v bezpečí a poklidu," dodává  paní Eva.