Zářivý úsměv Karolíny Kurkové je k nepřehlédnutí. Půvabná blondýnka přijala pozvání na tiskovou konferenci Fashion For Kids, kterou zaštiťuje její kolegyně Tereza Maxová. Jak už je u Maxové známo, jedná se o charitativní módní přehlídku věnovanou opuštěným dětem.

"Jsem tu jen pracovně. Přiletěla jsem už v sobotu. První večer jsem strávila v Děčíně u rodičů. Jsem ráda, že tu mohu být. V minulých ročnících jsem v tomto období chodila přehlídku Victoria´s Secret, tak jsem nemohla přijet," prozradila Blesk.cz Karolína, která svého manžela Archieho a synka Tobina nechala doma v New Yorku.

Kurková je jednou z dalších světových hvězdných hostů, které si Maxová každoročně zve. Kurková vypadala po dlouhém letu z Ameriky velmi svěže. A přestože v Čechách začíná pomalu mrznout, Karolína se vyzbrojila oranžovými letními šaty.

Kurková se chtěla v Čechách blýsknout a tak se nasoukala do zlatých střevíčků, které však byly o číslo menší. Ze špiček bot jí lezly kostnaté prsty u nohou, které byly značně pohmožděné z nepohodlné obuvi.

Jen co konference začala, usadila se vedle Maxové a koukala "kde co lítá". Z dlouhé chvíle si nalila tedy trochu čaje, ani to se jí však nepodařilo bez nehody. Holou nožku si totiž polila. Pohotově vzala ubrousek a nenápadně si svou končetinu očistila. Vypadá to, že Karolina do dnešního dne nevkročila pravou nohou...

Fotogalerie
9 fotografií