Na premiéře nového muzikálu se objevily dvě ženy, které naprosto zastínily ostatní. Byly jimi Gábina Dvořáková a Vendula Svobodová. Obě ženy mají v současnosti po svém boku nového přítele a také je spojuje to, že zvolily podobné šaty. A to naprosto průhledné! Jen délka se lišila.

Zatímco u mladičké Dvořákové se provokace dala očekávat, přeci jen vzhledem k věku i luxusní postavičce je to pochopitelné, Vendula Svobodová přítomné naprosto šokovala.

Nejspíš za to může její mladičký přítel, díky kterému asi utrpěla zatmění při výběru šatů na večer. Jinak si volbu jejího outfitu nejde vysvětlit. Pod krajkové průhledné šaty si navíc vzala béžové spodní prádlo, což ji na svůdnosti ubralo.

Vendula by si také měla uvědomit, že ač na své postavě usilovně maká, s vyzáblými dvacítkami se už srovnávat nemůže. Zbytečně tak pod šaty ukázala své nedostatky.

Oproti tomu zkušenější Gábina Dvořáková sladila spodní prádlo do černé barvy. Na krásné Gábině byste přetékající špíčky těžko hledali, ovšem tanga ze tří tenkých šňůrek působí krapet necudně.

No posuďte sami, které z polonahých dam to seklo víc, obzvláště pak co se obě natočily zezadu a všichni hosté si tak mohli do detailu prohlédnout jejich pevné či povolené pozadí...

Fotogalerie
9 fotografií