Režisérky nové hudební revue Vysílá studio Jezerka obsadilo do svého pořadu syna slavných manželů Felixe Slováčka a Dády Patrasové, Felixe mladšího.

Zřejmě jeho hudebním a tanečním výkonem chtěli oživit svoji show, což se jim skutečně povedlo. Obtloustlý Felix se totiž stěží nacpal do světle růžových punčoch a tílka, okolo pasu si ovázal kus látky, ke kterému si přivázal růžový ocas.

Do vlasů si vpletl růžovou čelenku s kočičíma ušima, jež napovídaly, že Felix má znázorňovat jakési zvířátko. V tomto děsivém úboru se ukázal na jevišti a publikum v tu ránu lehlo smíchem.

Jedincům se slabším žaludkem se udělalo ještě více nevolno, když se tlouštík Felix v oblečku rozpohyboval a snažil se baletit. Punčochy s tílkem byly z tak tenkého a průsvitného materiálu, že mu pod nimi prosvítaly černé slipy, a někteří se modlili, aby tento úbor při jeho hopsání nepraskl.

„Jsem rád, že jsem dostal šanci zahrát si v téhle show. Jezerku mám rád i tu partu lidí, co se kolem ní točí. A že jsem diváky pobavil? To mě moc těší a musím zdůraznit, že mne práce na této netradiční divadelní formě strašně moc bavila,“ prozradil Slováček junior po svém vyčerpávajícím vystoupení.   

Fotogalerie
10 fotografií