VyVolení ze čtvrté řady této reality show se vrhli na flašku - hráli totiž známou hru, oblíbenou mezi puberťáky. A došlo na řadu pikantních sexuálních otázek. „Měl jsem za celý život jen tři sexuální partnery. Jednu ženu a dva muže,“ odpověděl Vladko na dotaz další soutěžící Mirky (28). Kdo byli jeho partneři? Pokud mluví pravdu a nebyl nikdo další, tak o jeho mužích víme!

Robert byl jednička

První Vladkův partner byl Robert Votruba, se kterým chodil během první řady VyVolených. Jejich vztah přestál odloučení ve Vile, Robert během něj napsal knihu o svém životě s Vladkem. Zájem médií ale pár neustál a Vladko pak odjel do Španělska, kde potkal svou současnou lásku.

Milenec ve Španělsku

Vladkův současný přítel je o 23 let starší Španěl, se kterým se Vladko seznámil před čtyřmi lety ve Španělsku, a už se 11 měsíců neviděli. Vladko se za ním chystal, když dostal nabídku vrátit se do Vily. Pár tak bude odloučený ještě déle.

Vladko tloustne z nedostatku sexu!

Kdo je však onou ženou, kterou Vladko označuje za svého třetího sexuálního partnera, je záhadou. Šlo snad o někoho z doby, kdy si ujasňoval svou sexuální orientaci, případně experimentoval se ženami? Nyní však má Vladko jasno, je na chlapy. A v rámci hry se nyní rozpovídal a přiznal, že trpí sexuální abstinencí: „Sex jsem neměl už 11 měsíců, protože mám hluboké deprese a ty léčím zajídáním.“ Tím se také vysvětlilo, proč je stále v kuchyni, vaří a láduje se jako o život.

Připraví Vladko o panictví Ládíka?

Se třemi partnery je oproti ostatním soutěžícím Vladko vlastně slušňák. Ještě méně partnerů měl však nový soutěžící Ladislav (21). Čistou nulu. O možnosti, že by se ve Vile na téhle bilanci mohlo něco změnit, však homosexuál Láďa reportérce Blesku řekl: „Doufám, že ne. To by se mi asi nelíbilo.“ Přesto po Vladkovi hází oči... A co na to Vladko? Na dotaz Nikol (22) jestli se mu někdo ve Vile líbí, odpověděl ne. Takže Láďa tak má asi smůlu. I když nikdy neříkej nikdy.

Fotogalerie
10 fotografií