"Co se týče výbavičky, tu kupuji v neutrálních barvách. Jen pár kousků mám do barvy, která odpovídá pohlaví miminka. A tam jsem se vyřádila na pěkných kreacích,“ přiznala Marta, která nakoupila několik dupaček v odstínu modré. Je tedy zřejmé, že to bude kluk. A to se v rozvětvené rodině Petra Jandy, kde jsou samé holky, počítá!

"Zatím bude miminko spinkat s námi v ložnici, kterou teď doděláváme, jelikož jsem musela tři měsíce ležet kvůli rizikovému těhotenství. Postýlku už ale máme delší dobu a je připravená. Nemůžu se dočkat, až tam svého drobečka poprvé uložím," svěřila se zpěvačka.

Jandová své první miminko čeká s gynekologem Mirkem Vernerem. Vztah trvající téměř dva roky zatím svatbou zpečetit nechystají.

"V této oblasti jsme oba trochu staromódní, tedy spíše naivní. Takže máme názor, když přijdou děti, je lepší, být celou rodinou. Sice papír nic moc na vztahu nemění, ale prostě se nám líbí, když tatínek, maminka i děti nesou stejné příjmení. Teď se těšíme na narození miminka a svatbu neplánujeme, ale určitě bude."

Fotogalerie
6 fotografií