Režisér Filip Renč doprovodil hereckou hvězdu Dagmar Havlovou na tiskovou konferenci, kde oficiálně představil druhou sérii legendárního seriálu Sanitka.

Nestárnoucí Dagmar přišla s širokým úsměvem na tváři, na které nebylo po vráskách ani stopy. Téměř dokonale vyhlazenou pleť, kterou zdobí pouze jediná piha krásy, jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Přestože vypadá tak svěže a mladě, v duši je stále zdrcená ze smrti svého manžela Václava Havla (†75). "Na Hrádečku jsem od smrti manžela byla asi jenom pětkrát, protože pro mě tam nejde moc dlouho být. A cítí to tam i jiní lidé. To chce čas," přiznala Havlová serveru Super.cz. Na víkendový Hrádeček ji tedy bolavé srdce ještě nepustí.

Neustálý žal má možná na svědomí i to, že Havlová také výrazně zhubla. Zmizely její lehce naducané tváře a kamsi se vytratily ženské boky. V modrých kalhotách předvedla své ultra štíhlé nohy a útlý pas.

S takovou vizáží jednoznačně trumfla svou o osm let mladší kolegyni Ivanu Andrlovou, se kterou si v seriálu zahrála. Dagmar se zkrátka přibývající léta vyhýbají obloukem a návrat ke její původní profesi jí svědčí.

 

Fotogalerie
11 fotografií