Stejně jako většina Missek i Aneta Vignerová chytla takzvanou missí nemoc. Ještě ve finále Miss ČR 2009 jí poctivě držel palce a zlaté žezlo za velké prachy vydražil její zámožný přítel Kamil Bahbouch (45). „Jde o vážný vztah,“ vykřikovala Aneta do světa s tím, že přítele po soutěži na rozdíl od svých předchůdkyň neopustí. Omyl.

Pár měsíců po vítězství už ji drahé šperky a život v luxusu přestaly bavit a staršího podnikatele, kterého si mnozí pletli s jejím otcem, odkopla. Vystřídal ho o několik let mladší a známější David Kraus (33). Zamilovaný Kraus zářil, kudy chodil, zanedlouho ho ale úsměv přešel. „Doma se často hádáme. Často si říkám, jestli s ní chci opravdu být,“ svěřil se před rozchodem Kraus.

Než si to ale rozmyslel, v Anetině srdci byl už někdo jiný. Naposled ji ulovil slavný fotbalista Tomáš Ujfaluši, se kterým Misska randila dva roky. Většinu času však trávili odděleně, a tak už bylo jen otázkou času, kdy Anetě opět dojde trpělivost. „Nechci se k ničemu vyjadřovat. Třeba bude Tomáš sdílnější. Život jde dál,“ prozradila Blesk.cz Vignerová. Aneto, a s kým budeš kráčet životem tentokrát?

Fotogalerie
8 fotografií