Možná proto, že na koncert nejztřeštěnější zpěvačky Jany Kratochvílové bylo dobrovolné vstupné, našlo se pár zvědavců, kteří její skřeky a nesrozumitelné hulákání vydrželi poslouchat celou hodinu. Jistě si ale odnesli nezapomenutelný zážitek.

Těžko říct, kolik povzbuzujících prostředků Kratochvílová spolyká, aby mohla předvést vesmírnou show. Jisté však je, že to zabírá. "Skákala po pódiu jako šílená. Stále mávala tím kapradím a něco hýkala do mikrofónu. Znělo to jako zvuky z vesmíru," prozradil Blesk.cz jeden z přítomných posluchačů. Někteří "nadšenci" se dokonce domnívali, že si UFOunka Kratochvílová z toho kapradí ubalila jointa.

Vrcholem ovšem bylo, když uprostřed mimozemského dění přicválala na velbloudovi, který byl ze všeho hluku kolem naprosto vyjukaný. "Vlezte mi všichni na hrb," jako by tím chtěla vzkázat svým odpůrcům. Ke svému zvířecímu miláčkovi si posléze klekla a na velbloudí pysky ho políbila. "Smrdí", naznačovala zpěvačka ucpaným nosem.

Otázkou však zůstává, jestli Janě Kratochvílové někdy v minulosti skutečně přeskočilo a své mimozemské působení bere smrtelně vážně. Třeba opravdu věří, že UFO existuje a právě ona je jejich vyslankyně. Nebo je také možné, že je to skvěle promyšlený marketingový trik, který jak se zdá, výborně zabírá.

Video
délka: 03:43.80
Video se připravuje ...

Šílený rozhovor s Janou Kratochvílovou Jan Jedlička, Kristýna Léblová

Fotogalerie
14 fotografií