„Jsem veganka, ale právě držíme půst, to znamená, že nejíme nic,“ šokovala zpěvačka své spolustolovníky – kuchařku z lidu paní Vieru, herečku Danielu Šinkorovou (40) a herce Lumíra Olšovského (39). „Žádnou kuchyni nemám ráda, kuchyně je zbytečná,“ dodává přesvědčivě.

Urazila Lumíra

Už takhle vyšokované soutěžící Jana doslova zničí, když si začne strkat okurku za síťku na obličeji jako kosmetický doplněk a na polévku si místo lžíce vezme brčko! Vrcholem všeho ale bude, až zpěvačka chrstne Lumíru Olšovskému víno do obličeje! „Teď se ti omluvím,“ zachrání situaci na poslední chvíli.

Video
délka: 03:43.80

Šílený rozhovor s Janou Kratochvílovou Jan Jedlička, Kristýna Léblová

Slzy za býčka

Přestože se paní Viera snažila Janě alespoň t r o c h u vyjít vstříc, nějaké to maso na stole být musí. Nikdo ale neočekává, jak se tahle éterická bytost zachová. Rozpláče se a opustí místnost. „Je mi líto jíst své kamarády. Ten býček měl duši a srdce,“ roní slzy Kratochvílová a své spolustrávníky už definitivně nenávidí! Jestli chcete vidět, jak se ostatní s Janou vypořádají a jak tahle večeře dopadne, dívejte se dnes večer v 21:55 hod. na TV Barrandov!

Fotogalerie
8 fotografií