TýTý 2012
Datum:
.  fals
22:15

Pár Lucie Borhyová a Michal Hrdlička přišli na slavnostní večer TýTý perfektně sladěni. Oba v černém a oba se nějakým způsobem podíleli na výběru šatů pro toho druhého.

VIDEO
22:12

Scházelo mi pořadí nominovaných a počet hlasů, které získali. Kategorie televiznich reportérů a kategorie dabingu. A jinak děkuji Karlovi za úžasnou závěrečnou a vtipnou větu.

22:03

Poslední informace, bez které bychom se neobešli a v klidu neusli: Moderátor Karel Šíp odchází! Takže poklona a panáček. Blesk.cz děkuje čtenářům za pozornost a přeje pěkný večer. Těšte se ještě na video rozhovor s Lucií Borhyovou a Michalem Hrdličkou, souhrn celého večera a následně i komentáře a módní policie Františky Čížkové!

22:03

Pepa Klíma má pravdu, když říká, že jeho absolutní vítěžství znamená, že se lidé začínají konečně zajímat o veřejné dění.

22:00

Absolutním vítězem se stává publicista Josef Klíma!

21:59

Děkovná řeč Martina Krause, byla trapná. Taky se na to mohl trochu připravit.

21:58

Já jsem byla na stoprocent přesvědčená, že objev roku poputuje na adresu Kateřiny Baďurové, protože je neuvěřitelně krásná baba a úspěšná atletka. A myslím, že ji velký úspěch a ocenění teprve čeká.

21:57

Lucie Bílá přišla na pódium celá v BÍLÉM.

21:52

Čerstvě ženatý Jakub Prachař přišel předat cenu za objev roku Martinu Krausovi. Jelikož Martin Kraus nemá děti, poděkoval svým koním.

21:52

Co se týká těch seriálů, nevím, co víc vypovídá o skutečném úspěšném pořadu. Zda čísla o sledovanosti, anebo vítězný seriál v TýTý. Tipovala jsem Ordinaci, Ulici nebo Cesty domů.

21:49

Seriál roku vyhrál, opravdu zaslouženě, seriál Vyprávěj.

21:48

Karel Šíp prozradil věk generálního ředitele České televize Petra Dvořáka. Šedesátileté ČT bylo jedenáct let, když se Dvořák narodil.

21:42

Pořad roku vyhrává oblíbená Partička. Michal Suchánek nahrává přebírání ceny na svůj mobil.

21:41

Ta Partička je tak šílená, až je osobitá. A konečně taky něco získala Prima. Škoda, že to nebyla Všechnopárty.

21:36

Karel Šíp prý nechápe, proč každý rok pořad roku vyhrává Zpravodajství.

21:36

Za Lubomíra Lipského jsem doma smekla. A doufám, že příští rok tam vstoupí Luba Skořepová.

21:33

Teď, když spolu mluvíme, tak vidím, že Veronika Freimannová vyhrála nejlepší herečku. COŽE???

21:32

"Chtěl bych vám poděkovat za tento instrument," vtipkuje Lubomír Lipský a dodává: "Vypadám strašně a myslím, že se to touhle krychličkou nevylepší."

21:30

Do Dvorany slávy vstupuje čerstvý devadesátník Lubomír Lipský. Hlediště mu minutu tleská ve stoje.

21:26

Ale zpět k hercům. Ondřej Brzobohatý měl nejlepší děkovací řeč. A ještě chci říct, že Jakub Prachař má skvělou tchýni, Veronice to moc slušelo. Přeji brzké uzdravení.

21:24

I můj muž vyskočil z křesla. Jak to, že nevyhrála například Dana Morávková nebo Zlata Adamovská, když Ulice a Růžovka mají největší sledovanost???!! To je divné!

21:23

Veronika Freimanová se stala nejlepší herečkou pro rok 2012. "Vůbec nic jsem si nepřipravila," začala vtipně svou děkovnou řeč sympatická herečka.

21:22

U herců to muselo být obzvášť těžké. Sešla se excelentní pětice. Můj hlas by byl pro Rudolfa Hrušínského, kvůli kterému fakt koukám na Ulici, když jsem o půl sedmé doma.

21:20

Jednoznečně to vítězství patřilo jemu. Tady volám KONEČNĚ, po velké zásluze. Doufám, že bude absolutním vítězem TýTý.

21:19

Nejvíc jsem byla zvědavá na kategorii Zábava, protože na tom nejsme tak špatně. Moje Hurá pro Šípa! V úvodní řeči před nominacemi byl konečně součást luku, tak jak ho mám ráda. 

21:18

Karel Šíp má sice rád slovenské herečky,  ale vadí mu, že berou těm českým práci. Přirovnal je k ukrajinským dělníkům.

21:15

Na pódium přišla kulhající herečka Veronika Žilková a předává cenu nejlepšímu herci pro rok 2012 Ondřeji Brzobohatému.

21:10

Už i zpěvačka Bára Basiková mluví v přímém přenosu České televize sprostě! Když ohlašovala výherce Karla Šípa, začala tím, že je to v pr**li. Co na to asi řeke generální ředitel Petr Dvořák?

21:08

Můžu říct, že dobrých zpěvaček je u nás tolik, že ty které byly nominované, nechci ani komentovat.

21:06

U Karla Gotta - právě, že to bylo dvacáté zrcátko, by bylo fajn, kdyby jednou řekl: "Teď vám všem dovoluji, abyste dávali hlasy jiným, protože pokud jsem tady já, oni mají malou šanci." Karel Gott je zkrátka nejlepší v popíku a basta. Takže je jasné, že pokud bude žít, tak bude vítězit.

21:06

Karel Šíp mluví sprostě v přímém přenosu České televize. Sál mu za to tleská.

21:04

U zpěváků bylo bezva, že se sešlo více žánrů, i přesto můj tip a to už dlouho, je Michal David. Provázel mě v mládí, byl to a dodnes je můj idol. Je to muzikant, ne jenom zpěvák od pána Boha.

21:03

Janě Adamcová, která předávála cenu držím palce, i když - Jani, změň kadeřníka! Já vím, že bych to měla udělat také.

21:03

A jsme u publicistiky. Přiznám se, že jsem to přála Vaškovi Moravcovi, protože to je tradiční televizní a rozhlasová kvalita. Josefovi Klímovi samozřemě také. I když jsem se, se vztyčeným prstem pozastavila nad jednou jeho reportáží o financích strany VV, která mi připadá, že byla natočena účelově.

20:59

Meky Žbirka, nádhera. Můj druhý miláček mě opět dojal. Kdyby byl Američan, byl by světová hvězda.

20:58

Lucie Vondráčková vyhrála v kategorii zpěvačka roku. Jelikož je v Kanadě, cenu za Lucii převezme její bratr David.

20:56

Z nominovaných byli mými favoritami všichni, ale všestrannému Vojtovi Bernatskému vítězství moc přeji.

20:55

Vítězství Lucie Borhyové? Co mám říct, když už jsem o ní řekla všechno. 

20:55

Karel Gott to tentokrát OPRAVDU NEČEKAL! Před přímým přenosem se svěřil, že ve výhru nedoufá. Přesto ale opět vyhrál.

20:54

Můj muž u toho věčně nadává a přepíná na jiné stanice, když moderuje on.

20:53

Ze sportovních moderátorů mě potěšilo, že tam nebyl Pavel Čapek, protože, když komentuje fotbal, tak mele, mele a mele, uniká mu mnohdy, co se děje na hřišti a nenechá diváka vychutnat si ten zápas.

20:52

Karel Gott vyhrál v pořadí 20. TýTý! Porazil tak Michala Davida i Slavíka Tomáše Kluse.

20:51

To mi připadá, jako by to někdo řídil.

20:50

A z nepochopitelných důvodů i Karel Voříšek. Který tam byl vždycky. Jenom proto, že byl nařčen z komunistické minulosti, že někomu donášel a více se neprokázalo, národ na svého miláčka, kterému dáva hlasy dva roky, najednou zapomene?

20:48

Při vyhlašování moderátorů zpravodajských pořadů, mi tam chyběli v nominacích osobnosti, jako Martin Veselovský, Jakub Železný, ale i na Anetku Savarovou jsem si myslela. Ta se docela dobře zhostila své práce.

20:45

Šíp si dělá legraci ze seniorů. Podle něj se špatně pohybují na sociálních sítích - vlastně obecně se špatně pohybují, řekl.

20:43

Hrozně mě nadchla úvodní píseň od Rupperta.

20:42

Zrcadélko za publicistiku si převzal Jan Klíma. "Já jsem čekal, že to bude Janek Kroupa, ale to vyjde na stejno. Vnímám to jako úspěch celého týmu. Naorzdíl od ostatních víme, od koho ty hlasy jsou - od lidí, kterým jsme pomohli," řekl Klíma, poděkoval a odešel.

20:39

Marek Eben byl vždycky důvodem, proč jsem se koukala na TýTý, když ho moderoval, teď je to Karel Šíp. Je to můj miláček. Je to Pan moderátor, který nikdy nic nezkazí a bylo by bez něj smutno. Přesto přes všechno, mi ze začátku připadal jako když není ve své kůži, jako by byl naštvaný. Čekala jsem, že v úvodu řekne něco jiného než jen informaci, ale pak už to byl zase on. Když komentoval projev Lucie Borhyové, tak už to byl zase on.

20:22

Když Lucie děkovala svému příteli řekla: "Děkuji Míšovi... on ví za co." Tím pobavila celé publikum i moderátora večera Karla Šípa. Všichni si totiž představili, za co asi může Michalovi děkovat.

20:21

Prázdné místo po Jágrovi po boku Inny Puhajkové vyplnil generální ředitel televize Nova Jan Andruško, když společně přišli na pódium. Andruško vyhlásil vítěze v kategorii televizní moderátorky, stala se jím moderátorka TV Nova Lucie Borhyová. "Chtěla bych poděkovat Míšovi (Hrdličkovi, současnému příteli Lucie Borhyové)...," řekla Lucka a na chvíli se zarazila, nejspíš už nikomu dalšímu, vzhledem k plně zaplněnému srdci, poděkovat nechtěla... Zmínila se snad už jenom o rodině. Lucka a Michal jsou novým párem šoubyznysu, svoji lásku dlouho tajili, nedávno se ale společně začali ukazovat na veřejnosti. Týtý je jejich první oficiální společenský den.

20:12

Ženáč Jakub Prachař na slavnostní večer TýTý nedorazil se svou manželkou Agátou Prachařovou, ale se svou tchyní Veronikou Žilkovou. Důvod? Oba dva budou předávat na jevišti cenu vítězi.

20:06

Moderátor večera Karel Šíp přichází ladným krokem na pódium a ujímá se slova. "Dneska večer se tu budou rozdávat zrcátka, která zrcadlí televizní popularitu," uvedl večer, přivítal diváky a odstartoval slavnostní událost.

19:58

Opravdové hvězdy na sebe rády nechávají čekat. Výjimkou není bývalý moderátor Novy a nový „primák“ Karel Voříšek. Dorazil do sálu za dvě minuty osm, před dveřmi už nervózně přešlapovala šéfka zpravodajství Primy Jitka Obzinová.

19:57

Mezi posledními přišel i slavík Karel Gott s manželkou Ivanou. Ta si jako každý rok obula modré baleríny, aby nepřevyšovala svého manžela.

19:46

Zamilovaná moderátorka Lucie Borhyová dorazila na slavnostní předávání cen TýTý 2012 s mladším partnerem Michalem Hrdličkou. Šaty, které má na sobě, ji prý vybíral sám Hrdlička. Celý článek zde.

19:41

Lucie Vondráčková bohužel na slavnostní předávání cen TýTý 2012 nedorazí. Raději zůstala doma v Kanadě se synem Matyáškem. Zastupovat ji prý bude bratr David s přítelkyní. Článek zde.

19:32

Agáta Prachařová si nejspíše libuje v bílých šatech. Minulou sobotu se v jedněch vdávala a dnes v druhých přišla na předávání cen TýTý 2012. A po boku svého bratra. Celý článek zde.

19:25

S manželem Josefem Koktou má moderátorka Gábina Partyšová před rozvodem a tak samou zvědavostí, kdo ji na slavnostní vyhlášení cen TýTý doprovodí, její okolí nespalo. Gábina je ale věrná svému garde z loňského roku, jejímu dvornímu fotografovi Danielu Zahrádkovi. Více zde.

19:20

Zpěvačka Monika Absolonová dorazila do Divadla na Vinohradech s bratrem Markem, který ji už mnoho let dělá zdatný dobrovod. Více čtěte zde.

19:19

Na slavnostní večer se začínají scházet celebrity různých velikostí. Počasí ale nepřeje, krásné šaty, hávy a smokingy přikrášlují kapky deště - nad Prahou se začíná smrákat, několik hromů a blesků již udeřilo. Nezbytným módním doplňkem je deštník, který mnozí s klidným svědomím nechali doma.

19:00

Vítáme čtenáře u online přenosu ze slavnostního večera TýTý 2012, který se koná v pražském Divadle na Vinohradech. Z celé události vám budeme přinášet aktuální informace ze zákulisí i dění v divadle i před ním. Brány divadla se již otevřely a čeká se na první celebrity.