Bočanová byla ve společnosti Brazilce přistižena několikrát, ale vždy tvrdila, že spolu jen tančí. Ale jak se časem ukázalo, tak tanec přerostl v lásku. S o 22 let mladším exoticky vypadajícím tanečníkem Mahulena chodí již několik měsíců.

"Jsme spolu dlouho," přiznala moderátorka VIP zpráv. Ale na otázku, zda spolu žijí v jejím novém domě v Buštěhradu, odpovědět vyhýbavě. "To si nechám pro sebe, je to moje věc."

Během rozhovoru také prozradila, co je pravdy na tom, že kolegyni Gábině Partyšové nemůže přijít na jméno. "Já jsem s Gábinou nikdy neměla problém. Naopak. Je to prima holka a já smekám před tím, jak skvěle ustála svůj obrovský průser v životě," vysvětlila Bočanová.

Herečku jsme s dcerou Marinou potkali na křtu učebnice, která pomáhá dětem, jež mají problémy se čtením.

"Naše Marínka potřebovala doučování a tak jsem zasedla k internetu a našla odkaz, který mě hned zaujal: “Usnadněte svým dětem život“.  Dnes vím, že to platí na 100%. Je to úžasné, když dítě pocítí úspěch, který dříve ve čtení nemělo. Je to úplná změna v jejím i mém životě. Na výuku i na učitele se těší a být toho přímým účastníkem, to je pro mě vlastně takové divadelní představení," říká Mahulena.

Herečka se stala patronkou metody Sfumato - Splývavé čtení, jejíž autorkou je PaedDr. Mária Navrátilová.

Fotogalerie
5 fotografií