Na babičku, kterou se měla bývalá první dáma v seriálovém cyklu Nevinné lži stát, rozhodně nevypadá. Pleť Dagmar Havlové by jí mohla závidět kdejaká třicátnice. Na jejím obličeji byste těžko hledali nějakou vrásku. Což ji také dělá o několik let mladší. Právě proto si mohla zahrát dceru Ivy Janžurové, která je jen o 11 let starší. Ale jako dcera působila Havlová vskutku věrohodně.

Musíš o sebe začít konečně pečovat. Podívej se na Kristýnku, je o osm let starší než ty a vypadá o deset let mladší,“ kladla na srdce Iva Janžurové své druhé filmové dceři Veronice Freimanová. A bohužel měla pravdu. Freimanová, která je ve skutečnosti jen o tři roky mladší než Havlová, vypadá opravdu mnohem starší. Proti Havlové vypadá strhaně.

Při bližším zkoumání tváře bývalé první dámy je zřetelné, že Havlová podstoupila několik kosmetických zákroků. Má vyhlazené čelo bez jediné rýhy, vypnuté oční okolí, kde po vráskách nejsou ani stopy a její pleť je celkově jemná jako dětská pokožka. Dagmar si může gratulovat.

Fotogalerie
5 fotografií