„Milanovi říkám pořád muž, protože slovo přítel mi připadá divný. Přátel má člověk plno, ale tohle je můj muž!“ vysvětlila Blesku Rottrová, kterou ale vůbec nezarazilo, když se jí deník Blesk dotázal, zdali je s manželem šťastná. Bez opravy a jakýchkoli vytáček odpověděla, že je vše perfektní.

Záhada prstýnků

Zpěvačka se vyjádřila i k prstýnkům, z nichž jeden vypadá jako zásnubní a druhý jako snubní. Coby porotkyně České Miss 2013 si je dokonce neustále hladila. Každý si okamžitě řekl: „Maruška se nám tajně vdala!“

„Ten zásnubní prsten mám už od roku 1973, to je přesně 40 roků, takže žádná novinka,“ pokračovala Rottrová. Faktem je, že prsteny nosí na pravé ruce, což nebývá zvykem. O typickém snubním kroužku už však neřekla ani slovo!

Cesta na safari

Na druhou stranu Marie už loni na podzim prohlásila, že jsou s Milanem zasnoubení a že svatba bude. Teď ale tvrdí opak: „Svatba nebyla a nebude. Ani dovolená není žádná předsvatební.“

Jaká dovolená? Partner ji pozval do Afriky. „Čeká nás Keňa, Tanzanie, Zanzibar… Jedeme s cestovkou, spíme v hotelech, takže takové luxusní safari,“ prozradila zpěvačka.

Fotogalerie
6 fotografií