Herec známý především ze seriálu Velké sedlo udivil i členy skupiny Lucie, vybírající herce a zpěváky. „Sice to pěvecky není úplná špička, ale Pavel má obrovské charisma a tím to vynahrazuje,“ přiznává Michal Dvořák, jeden z členů legendární skupiny.

Nový sice zazpíval píseň Medvídek pod tónem, ale stejně šanci na roli stále má. „Ale nemá cenu po konkurzu někomu dávat plané naděje, nebo ho rovnou odepisovat,“ řekl Blesku Dvořák.

Krade práci

Připadám si trochu, jako bych těm mladým, co tu jsou, chtěl ukrást práci,“ komentoval hojnou účast na konkurzu Nový, který si účastí splnil svůj sen. Po zdravotních problémech dokázal, že je zpátky a fit. Muzikálem se Lucie po devíti letech opět dává dohromady. Spolupráce bude pokračovat turné v příštím roce. „Zájem o náš muzikál naštěstí dokázal, že značka Lucie má pořád svou váhu,“ svěřil se Dvořák.

Na možnou spolupráci s legendou české hudební scény se těší i Václav Noid Bárta. „Z konkurzu jsem měl dobrý pocit. Všichni se usmívali, tak snad jsem to moc nekazil,“ doufá zpěvák. Hudbu Lucie má rád. „Strašně se mi ta muzika líbí, tak doufám, že jsem zaujal,“ řekl Blesku Noid.

Fotogalerie
4 fotografie