Syn expremiéra Miroslava Topolánka Tomáš je jednoduše skvělá partie. To ví moc dobře modelka a Miss golf Simona Dvořáková, která se už nějaký ten pátek objevuje po jeho boku. Jako člen takzvané pražské zlaté mládeže má totiž spoustu výhod, které soustavně upevňuje zámožný a vlivný tatínek.

Simona ale nepatří ke slečnám, které by chtěly z takové záviděníhodné partie vytěžit co nejvíce. Na luxusní oblečení, kabelky a botičky si vydělává ve svých osmnácti letech sama. Pomalu se z ní totiž stává úspěšná a vyhledávaná modelka, která oproti některým svým kolegyním nemá problém předvádět i odvážnější modely, které více odhalují, než zakrývají. Jednoduše si jako správná modelka na sebe obleče přesně to, co jí bylo v zákulisí připraveno.

Stejně tak tomu bylo na módní přehlídce návrhářského domu Valentino, kde Simona předváděla nejodvážnější model, přes který jí jasně prosvítaly bradavky. I v této situaci se Dvořáková tvářila jako profesionálka, které jsou lačné pohledy přítomných mužů z duše ukradené. Jestli to tak ale cítí i její přítel Tomáš, to je otázkou, táta Topolánek však na syna může být hrdý. Sám se v době, kdy byl ještě českým premiérem, odhalil ve vile Silvia Berlusconiho, z čehož byly pořízeny velmi pikantní fotografie, a několik provokací svými bradavkami má za sebou i jeho druhá žena Lucie.

Fotogalerie
9 fotografií