S přiznáváním moderátorek jako by se poslední dobou roztrhl pytel. Dodala snad Michaele Ochotské, která tajila svůj nový vztah s tenistou Tomášem Rossolem nejspíše i před svým přítelem Michalem Exnerem, odvahu její kolegyně z Novy Lucie Borhyová? Ta totiž toto úterý potvrdila svůj vztah s kolouškem Hrdličkou poté, co ji reportéři Blesku zachytili na romantickém rande v centru Prahy s mladším reportérem.

"Ano, mohu potvrdit, že jsme několik dní od sebe," potvrdila rozchod s boháčem Exnerem moderátorka webu Prásk.tv a zároveň přiznala, že se "vídá" s mladým tenistou."Trávíme spolu čas, poznáváme se. Je ale předčasné mluvit o vztahu," upřesnila.

Co asi na vyjádření krásné blondýnky řekne tenista, který na rozdíl od ní, s projevy náklonnosti problémy nemá a před několika dny si dokonce na svém profilu sociální sítě přidal příspěvek o tom, že Michaela Ochotská a Tomáš Rosol znamená láska, čemuž předcházela sexy fotografie samotné Michaely? Její vyjádření určitě muselo přinejmenším ranit jeho mužské ego.

Fotogalerie
4 fotografie