Mladý Kraus vyznával Norisové lásku písní nazvanou Zuzana. V textu ji přemlouval, aby pustila k vodě svého tehdejšího přítele Juraje Bernátha. Prý doufal, že si ji skladbou získá. Jenže Zuzana se mu vyhýbala. „Opravdu jsem byl do ní zamilovaný, ale já jsem ji tak strašně nezajímal,“ přiznal Blesku muzikant s tím, že jeho vyvolená s ním nechtěla mluvit ani pět minut.

Byla naštvaná, že jí denně posílal spoustu textovek. „Chtěl jsem se dostat do její blízkosti, ale nešlo to,“ posteskl si.

Naštvání Zuzku zřejmě nepřešlo ani po letech. Když ji David před časem oslovil, aby mu pokřtila desku, dala mu košem. „Prý nestojí o humbuk,“ vysvětlil Kraus.

Hlava pomatená

„David to nemá v hlavě v pořádku,“ řekla Norisová na Krausovu adresu v době, kdy byla písnička aktuální. Nyní ostrými slovy šetří. „Vzpomínám si, že po nějaké době mi zavolal a řekl, že se odmiloval. Pak jsem měla klid,“ prozradila s úlevou Norisová, která má teď jiné starosti. Je v sedmém měsíci těhotenství a necítí se nejlíp. Dokonce zrušila i módní přehlídku. „Zuzka leží v Bratislavě,“ prozradil Blesku její kamarád. Otcem jejího dítěte je slovenský herec Ondrej Kovaľ, který se proslavil rolí fešáka Maxe ve filmu Účastníci zájezdu.

Zamilovaná píseň pro Norisovou

Zuzano, Zuzano Norisová, do tebe si ho jednou schovám

Zuzano, protlačit do Čech chceš

Zuzano, lepšího průvodce v Čechách, než jsem já, nenalezneš

Juraji, jestli si myslíš, že jsem úchyl

Juraji, tak to ses opravdu trefil

Juraji, nebraň mi sejít se s ní

Vždyt‘ víš, Juraji, stejně už o mně sní

Fotogalerie
6 fotografií