Kromě kočárku si Ornella v obchodě pořídila také slušnou začáteční soupravu pro netrpělivě očekávané miminko a odešla nad míru spokojená. Až přijde Alexandr na svět, Ornella už bude mít vše potřebné.
Z deníčku těhotné Ornelly: Chci prezidentku!
Po druhé adventní neděli jsme si doma spolu s přáteli říkali, jaká je to škoda, že Táňa Fischerová letos nemoderuje adventní koncerty na ČT. Podle mě je to absurdní, protože jim zasvětila spoustu let. A úžasně! Řeč pochopitelně přišla i na to, koho bychom volili v prvním kole prezidentských voleb v lednu 2013. Padlo také její jméno.
Opravdu sama zvažuji, že paní Táně dám svůj hlas. Souhlasím s ní třeba v tom, že bez sociální spravedlnosti není demokracie. Nebo že by se měla podporovat věda, vzdělávání a kultura, jako je tomu v prosperujících zemích světa, v nichž se tak dává najevo úcta k těmto oborům. To, že lidi jsou pro ni především lidi a ne jenom zdroj peněz, je podle mě velice důležité.
Naše politická, ale i sociální situace není ideální a mě názory této dámy nezní jako úplná utopie – jako u některých jiných kandidátů. Ona má opravdu dobré srdce a zdravý rozum. To by podle mě měla mít naše nová hlava státu, na kterou bychom byli pyšní.
Krásný den Vám všem
Ornella