Podle informací Blesku veselka byla přísně utajená a věděl o ní jen úzký okruh blízkých přátel. „Dostala jsem jako dárek noc ve středověkém hotelu. Bylo to pro mě velké překvapení. Během večera k nám přišel farář s tím, že nás oddá. Tak jsme to udělali,“ přiznala Bílá. Úředně z matriky ale zatím nic potvrzené není.

"Je to pro mě překvapení, nevím to," reagoval na zprávu o svatbě farář a blízký přítel Zbigniew Czendlik, který stál před lety u uzavření zpěvaččina sňatku se Stanislavem Penkem. "Moderoval jsem křest jejího nového CD, takže jsme se včera potkali, přesto mi nic neřekla. Ale já nejsem ten, který by musel všechno vědět. Lucie prožila jednu velkou mediálně propíranou svatbu, tak si z toho vzala ponaučení a udělala si tuhle intimně," dodal.

O tom, že by se Bílá chtěla vdát mluvila už delší dobu. „Nebála bych se potřetí vdát a pokud všechno bude klapat, tak jako doposud, tak si to ten vztah zaslouží. Romantickou svatbu už jsme měla, teď toužím po čarodějnické svatbě,“ přiznala Bílá před časem v jednom z rozhovorů pro deník Aha!. Svatba byla součástí předem připraveného programu středověké krčmy.

Před deseti lety si vzala hudebníka Stanislava Penka a manželstí vydrželo pouhý rok. Druhý manžel byl opět muzikant Václav Noid Bárta, kterému řekla ano v roce 2006 v italském Miláně, ani tento svazek neměl dlouhé trvání, po dvou letech přišel rozvod.

Fotogalerie
17 fotografií