Černé žihadlo, kterým už pár dní nejlépe placený moderátor brázdí pražské ulice, připomíná slavný Batmobil. Jako první měl čest se v něm projet Leošův nejstarší syn Jakub (6), kterého tatínek nalákal na »batmanovskou« projížďku.

Roční čekání

Mareš měl na lamborghini zálusk už loni, kdy bylo poprvé světu představeno na autosalonu v Ženevě. Ale výroba tohoto exkluzivního vozu trvá klidně i rok, jelikož většina součástek se montuje ručně. Když se Leoš dočkal, v tu ránu si ho musel vyzkoušet, než mu začne říkat pane a zařadí se do Leošova luxusního vozového parku.

Deset milionů, na které vůz vyjde, je pro něj jako nic. Zvlášť když před pár měsíci za 50 milionů korun prodal mezonetový byt na pražském Smíchově. Měsíční hypotéka za honosné sídlo vyšla Mareše na 350 tisíc korun a i proto se ho chtěl co nejrychleji zbavit.

Co všechno už měl moderátor v garáži?

Audi TT 2000

Ani u tohoto luxusního auta si moderátor nedával pozor na silnicích, v roce 2004 ho poškodil o dopravní značku. Škoda byla stanovena na 150 tisíc.

Ferrarri 360 Modena 2003

První své velké vydělané peníze – 3 600 000Kč utratil za vytoužené ferrarri. Dlouhou dobu ho tajil, dvakrát s ním boural a před rokem se ho zbavil v rámci soutěže s rádiem Evropa 2.

Porsche Cayenne 2006

Poté, co se Leoš nabažil sporťáků, jeho další volbou byl za tři miliony korun terénní vůz, kam se mu vejde celá rodina. V tomto roce se mu narodil první syn Jakub.

Audi R8 2008

„Na tohle auto jsem čekal několik let a od začátku jsem věděl: Musím ho mít,“ netajil se Leoš a když ho vůz přestal bavit, půjčoval ho milence Haně Svobodové.

Porsche Cayenne 2010

Sněhobílé Porsche Cayenne Turbo za čtyři a půl milionu korun nahradilo starší tmavý model. Ale na svoje vysněné auto musel čekat skoro půl roku.

Fotogalerie
11 fotografií