Klára si na barvy dost potrpí, dokonce si je představuje téměř za vším na co se jen podívá."Hudba v sobě nese hodně barev, každý tón i akord mají nějakou specifickou barvu. Všeobecně si barvy představuji za vším, za dny v týdnu, za čísly, za jmény...,” řekla Klára  pro Blesk.cz 

Klára se stala součástí akce i díky tomu, že se nebojí experimentovat se svoji image do které patří nejen nejrůznější barvy, ale i oblečení, kterým se inspiruje i v minulosti." Stejně jako v oblečení je skvělé se inspirovat v historii! Teď mě třeba opět baví nosit světle džínové zvonáče, jasný znak šedesátých let, a zároveň mě fascinují výmalby v podobném stylu," říká Klára Výtisková, která je s blonďatou hřívou téměř k nepoznání.

Zpěvačka se ukazuje jako opravdu vášnivá milovnice barev a stylů všeho druhu, dokonce ani nemá žádnou neoblíbenou barvu." V každém období mě baví jiné barvy, ale opravdu nemůžu říct, že bych nějakou neměla ráda. Teď jsem si akorát trochu zasedla na fialovou a růžovou, nehodí se mi to k blond vlasům," dodala Výtisková závěrem.

Týden barev Dulux chce přinést barvy do šedivých ulic Prahy a nechat lidi poznat, jak moc barvy ovlivňují naše pocity a jak proměňují prostředí, v němž žijeme. Přesvědčit se o tom můžete na www.tydenbarev.cz,  kde se představí i Barva roku 2013.

Fotogalerie
5 fotografií