Z bytu, kde její manžel Pepa Kokta (55) údajně počal dítě s Ornellou a který už je prodaný, si Gábina nevzala ani štokrle. „Ve Slovanském domě je to menší byt než v Břehové, všechno jsme si pořídili nové,“ svěřila se Blesku včera moderátorka s tím, že nový byt, který má v podnájmu, bude sloužit celé rodině.

Vejdeme se tam všichni

„Bydlíme v Petříkově, ale byt v Praze potřebujeme. Tedy především já, když dělám do noci. A kluci jsou kolikrát ve městě se mnou, Vybrali jsme s Pepou dobře. Má to 90 metrů čtverečních, takže i malej má svůj pokoj. A už tam byl a moc se mu to líbí,“ svěřuje Gábina, která »Slováč« miluje, protože v něm, byť v jiném patře, bydlela už před osmi lety.

To už byli s Pepou spolu. Gábina ale netoužila po společném soužití. Velice jí záleželo na tom, aby byla jen výdělečně činná, tudíž na chlapovi nezávislá. „Až když jsme se brali a věděli, že bude malej, začali jsme stavět společný Petříkov a já si vzala hypotéku,“ potvrzuje Partyšová.

Ornellu řeší právníci

iA co říká na rozhovor Ornelly pro Blesk magazín? „To už řeší jen právníci. Slečna Ornella už překročila všechny hranice slušného chování. Aniž by tušila, dopouští se, bohužel, na mé rodině trestného činu,“ prohlásila pro Blesk Partyšová. „Existuje také nějaká ochrana osobnosti. Každý si nemůže veřejně říkat svoje pohádky a fantazie, jak se mu zlíbí,“ dodala ještě. A nevěrník Kokta? „Ornellin rozhovor je v právní moci. Toť vše, co k tomu mohu říct,“ řekl Blesku Kokta.

Fotogalerie
9 fotografií