Věčný idol žen, Pavel Trávníček, dnes při příležitosti otevření jedné zubní kliniky, usedl na zubařské křeslo. Na svou přítelkyni Moniku otevřel ústa dokořán a světe div se! Odkryl tak rodinné poklady, které už léta nosí v ústech. Trávníček se asi v mládí o svůj chrup nestaral důkladně. Jak jinak si vysvětlit takové množství zlatých plomb. Jeho přítelkyně si ale může nad tímto objevem mnout ruce. Kdyby totiž pohádkovému princi došly kšefty, tak prodá zlaté zuby, a budou mít zase co jíst.

Na otevření kliniky dorazil v lehce rozepnuté košili, kterou v takovém horku lehce propotil a kapky potu mu stékaly po opálené tváři. Bylo vidět, že je hercovi vedro, i tak ale na účet kliniky zavtipkoval: „Přeji vám hodně pacientů s paradentózou a co nejvíce lidí se zkaženými zuby.“ Při tom zhluboka dýchal a v jednu chvíli se zdálo, že herec snad zkolabuje. I před úporné vedro, které v místnosti bylo, si ale neodepřel sklenku vychlazeného sektu.

Zamilovaná Monika, která si zahrála na Pavlovu zubní asistentku, se od svého prince nehla ani na vteřinu. S výrazným make-upem a drdolem na hlavě trochu připomínala zesnulou zpěvačku Amy Winehouse (†27).

Fotogalerie
6 fotografií