Včerejší vernisáž fotografií Jana Saudka (77) a Sáry Saudkové (45) se málem proměnila v hořící peklo. Sára do programu zařadila ohnivou show, ta ale skončila málem tragedií. Chrlič ohně na sebe při produkci zvrhl láhev s hořlavinou, oheň chytl a z mladíka se rázem stala hořící koule.

Přihlížející byli v šoku, ale nebezpečí jim nehrozilo. Vernisáž se konala na ulici, tudíž hořící mladík naštěstí neohrozil nikoho dalšího. Chrličovi hořela celá horní polovina těla.

Během svého vystoupení si ale hořlavinou potřísnil i kalhoty a tak se z nich rychlostí blesku ihned vysvlékl, aby si nepopálil nohy a taktéž svoji chloubu. Oheň nešikovný chrlič sice uhasil, ale před očima všech zvědavců na ulici, stanul úplně nahý. „Jé, mami, tomu pánovi hoří pindík,“ přiběhl šokovaný synek Sáry Saudkové, která byla v tu dobu v galerii.

A nebyl daleko od pravdy. Mladík stále ještě poskakoval nahý na chodníku, snažíc se uhasit hořící kalhoty. Dle výrazu skoro uhořelého chrliče, lze soudit, že byl šťastný, že mu „pindík“ nakonec neshořel.

Sára nemá na Jana práva

Před několika měsíci Jan Saudek vyhrál soud nad svou bývalou manželkou Sárou. Jan zažaloval společnost Saudek.com, která patří právě Sáře a jejímu muži Samuelovi, který je mimo jiné synem Jana Saudka. Fotograf se domáhal neplatnosti dvou licenčních smluv, podle kterých o jeho snímcích rozhodovala a zastupovala ho právě společnost Saudek.com.

Fotogalerie
10 fotografií