Jakub Prachař si ze Slávika dělá dobrý den. „Kývnul jsem na zahraniční nabídku a budu účinkovat ve filmu pro dospělé jako Jaro Slávik,“ tvrdí Prachař, který by do gay porna ve skutečnosti ale určitě nešel. Odvahu má pouze na to, aby si ze Slávika utahoval.

Prachař je sice jeho kolega, jelikož společně účinkují v show Česko Slovensko má talent. Jaro jako porotce a Prachař v roli moderátora. Přesto se na jeho účet skvěle bavil. „V rámci rozvoje své herecké kariéry už mám i novou přezdívku – Tony Mantony,“ střílel si zpěvák skupiny Nightwork. Samotný Jaro Slávik si z posměšků na svou adresu už nedělá nic. Na hříchy mládí už zapomněl a co se týče gay porna je nad věcí. „Mnozí si myslí, že jsem homosexuál. Ale moje manželka ví, že jsem hetero,“ tvrdí Slávik.

Porno ho prý paradoxně posunulo dál. „Kdybych neměl i tento druh zážitků, nebyl bych dnes tam, kde jsem, a nemohl bych dělat to, co dnes dělám. I tohle jsou věci, které vás formují,“ řekl v rozhovoru pro Blesk Jaro. Takže kdyby přece jen Prachař zkusil štěstí ve filmech pro dospělé, třeba by místo moderování v Česko Slovensko má talent zasednul také do porotcovského křesla.

Fotogalerie
3 fotografie