Problémy s otěhotněním přičítá moderátorka svému věku. „Pracujeme na tom, ale už nejsem nejmladší, není mi dvacet, tak to jde pochopitelně hůř,“ přiznala Blesku maminka syna Antonia a dcery Jessiky. V tuto chvíli si nepřipouští, že by kvůli vytouženému potomkovi musela podstoupit umělé oplodnění. „O tom nechci ani slyšet,“ neztrácí naději.

Svatba bude brzy

Starosti nemá jen s otěhotněním, ale také s neodkladnou plastickou operací, kdy jí vymění prasklé silikony. „Nijak mě to neohrožuje, na operaci jdu za měsíc,“ vysvětlila s tím, že kvůli chirurgickému zákroku odložila i svatbu s Marcusem.

„Nemáme žádné konkrétní datum, určitě se vezmeme, pokud nebude konec světa,“ smála se s tím, že říct si ano letos určitě nestihnou. „Chceme se vzít v létě, tak buď to bude někde v zahraničí a nebo až příští rok o prázdninách,“ dodala.

Rvačka v baru

Je ale Marcus Tran dobrá partie a dokáže se postarat o rodinu? Snoubenec Martiny Gavriely byl přistižen, jak opouští nemocnici se zavázanou rukou. Ukázalo se, že je to barový rváč!

„Kluci po koncertu minulý týden slavili, byl to pořádný rokenrol. Chlastali jako o závod, pak se strhla nějaká potyčka a Marcus u toho nemohl chybět,“ prozradil serveru Super.cz člověk blízký kapele Walda Gang, kde Tran hraje. Gavriely by si měla rozmyslet, jestli je Marcus ten pravý, s kým chce mít miminko.

Fotogalerie
6 fotografií